Bestuur VV Trinitas Oisterwijk

Bestuur VV Trinitas Oisterwijk

Dirk Bakkeren

Voorzitter

 

voorzitter@trinitas-oisterwijk.nl

René de Jong

Secretaris, T:06 54 66 66 82

 

secretaris@trinitas-oisterwijk.nl
lidmaatschap@trinitas-oisterwijk.nl

Nick Hoffmans

 

Penningmeester

 

Penningmeester jeugd: Manon Domenicus

penningmeester@trinitas-oisterwijk.nl
penningmeesterjeugd@trinitas-oisterwijk.nl
sponsoring@trinitas-oisterwijk.nl

Ton Jozen

Kantine- & terreincommissie

Kantine: Manon Rozen

 

Hein Geertsma

Bouw- & facilitaire zaken

René van der Hout

bouwcommissie@trinitas-oisterwijk.nl

Ed Appeldoorn

Pupillen- (meisjes/jongens) & junioren- (meisjes/jongens) commissie

Pupillen: Bart vd Zwan, Bas Verheijden, Maurice van den Oetelaar

Junioren: Rob van de Sanden, Tom ter Meulen

kabouters@trinitas-oisterwijk.nl
minis@trinitas-oisterwijk.nl
pupillen@trinitas-oisterwijk.nl
junioren@trinitas-oisterwijk.nl

André Nouwens

Technische Zaken, selectie, spelersraad
Senioren (vrouwen/heren) & Wedstrijdzaken 

Senioren: Sjoerd Willems, Manon Rozen

Dames: Manon Rozen

tc@trinitas-oisterwijk.nl

dames@trinitas-oisterwijk.nl

Syb Haans

Gedrag- en sportiviteits-, activiteiten-, coronacommissie

Gedrag- en sportiviteit: Patrick Lunenberg

Activiteiten: Maikel Wolfs

Corona: Bart van Iersel

sportiviteitengedrag@trinitas-oisterwijk.nl
activiteiten@trinitas-oisterwijk.nl
coronateam@trinitas-oisterwijk.nl

Inge Van Lierde

Communicatie-, inrichtings- & vrijwilligerscommissie

Communicatie: Job van Riel
Inrichting: Femke Joosen

Vrijwilligers: Sjoerd Willems, Manon Rozen, Corine van der Steen

communicatie@trinitas-oisterwijk.nl
vrijwilligers@trinitas-oisterwijk.nl
inrichtingscommissie@trinitas-oisterwijk.nl

 
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!