Bestuur VV Trinitas Oisterwijk

Bestuur VV Trinitas Oisterwijk

 

Voorzitter

 

 

René de Jong

Secretaris

 

secretaris@trinitas-oisterwijk.nl
lidmaatschap@trinitas-oisterwijk.nl

Nick Hoffmans

 

Penningmeester

 

Penningmeester jeugd: Manon Domenicus

penningmeester@trinitas-oisterwijk.nl
penningmeesterjeugd@trinitas-oisterwijk.nl
sponsoring@trinitas-oisterwijk.nl

Ton Jozen

Kantine- & terreincommissie

Kantine: Manon Rozen

 

Hein Geertsma

Bouw- & facilitaire zaken

René van der Hout

bouwcommissie@trinitas-oisterwijk.nl

Ed Appeldoorn

Pupillen- & juniorencommissie

Pupillen: Bart vd Zwan, Bas Verheijden, Maurice van den Oetelaar

Junioren: Rob van de Sanden, Tom ter Meulen

pupillen@trinitas-oisterwijk.nl
junioren@trinitas-oisterwijk.nl

André Nouwens

Technische Zaken, selectie, spelersraad

 

tc@trinitas-oisterwijk.nl

Collin Goedhart

Senioren-, ,meisjes/damescommissie

Senioren: Ton Willems, Sjoerd Willems

Dames: Manon Rozen

senioren@trinitas-oisterwijk.nl
dames@trinitas-oisterwijk.nl

Syb Haans

Gedrag- en sportiviteits-, activiteiten-, coronacommissie

Gedrag- en sportiviteit: Patrick Lunenberg

Activiteiten: Maikel Wolfs

Corona: Bart van Iersel

sportiviteitengedrag@trinitas-oisterwijk.nl
activiteiten@trinitas-oisterwijk.nl
coronateam@trinitas-oisterwijk.nl

Inge Van Lierde

Communicatie-, inrichtings- & vrijwilligerscommissie

Communicatie: Job van Riel
Inrichting: Femke Joosen

Vrijwilligers: Sjoerd Willems, Manon Rozen, Corine van der Steen

communicatie@trinitas-oisterwijk.nl
vrijwilligers@trinitas-oisterwijk.nl
inrichtingscommissie@trinitas-oisterwijk.nl

 
 ORGANOGRAM_Tekengebied_1_Tekengebied_1.jpg
 
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!